Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/20/3173

Obowiązki:

1) Wykonywanie prac związanych z przyjmowaniem brudnej bielizny z komórek szpitalnych
2) Przekazywanie do Pralni zewnętrznej brudnej bielizny
3) Odbiór z Pralni zewnętrznej czystej bielizny
4) Wysyłanie czystej bielizny do poszczególnych komórek organizacyjnych Szpitala
5) Znakowanie bielizny oraz odzieży szpitalnej
6) Szycie i naprawa bielizny oraz odzieży szpitalnej
7) Wykonywanie innych zadań wynikających z bieżących potrzeb

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • szycie
  • Obsługa komputera

Wykształcenie:

  • zasadnicze branżowe, brak

Pozostałe wymagania:

  • Oczekiwania wobec kandydata/kandydatki: 1) Wykształcenie minimum zawodowe 2) Umiejętność szycia 3) Znajomość obsługi komputera Umiejętności i kompetencje: 1) Wysoka kultura osobista 2) Zaangażowanie i dokładność w realizacji powierzonych zadań 3) Umiejętność pracy w zespole, systematyczność, odpowiedzialność, dyspozycyjność 4) Dobry stan zdrowia

Miejsce pracy: Seminaryjna 1, 85-326 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: Wymagane dokumenty: 1) CV i list motywacyjny; 2) oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby postępowania związanego z rekrutacją o następującej treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (tj. z dnia 30 sierpnia 2019 r. (Dz. U. z 2019 r. poz. 1781). Termin i miejsce złożenia dokumentów: Ofertę przesłać na adres mailowy: d.gospodarczy@kpcp.pl w terminie do 13 listopada 2020 roku. Informujemy, że Administratorem danych jest Kujawsko-Pomorskie Centrum Pulmonologii w Bydgoszczy przy ul. Seminaryjnej 1, 85-326 Bydgoszcz. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Pełny tekst klauzuli informacyjnej dla kandydatów do pracy znajduje się na stronie KPCP, w zakładce BIP, zakładka Ochrona Danych Osobowych. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/11/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy