Work Service Express.

Pracownik Transportu

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Dla naszego renomowanego Klienta z branży automotive poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Obowiązki:

  • Obsługa wózka widłowego czołowego;
  • Rozładunek i załadunek komponentów;
  • Dbanie o porządek na magazynie;
  • Inne prace magazynowe.

 Oferujemy:

  • Umowę o pracę tymczasową;
  • Bezpłatny dojazd pracowniczy;
  • Stawkę godzinową + dodatki;
  • Prace w systemie IV brygadowym – ośmiogodzinnym;
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w renomowanej firmie.

Wymagania:

  • Uprawnienia na wózki widłowe – mile widziane;
  • Umiejętność pracy z instrukcjami;
  • Sumienność, zdolności manualne, precyzja;
  • Doświadczenie w pracy na magazynie – mile widziane;
  • Gotowość do wykonywania pracy fizycznej;
  • Umiejętność pracy w grupie.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.