Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 12/12/2017.

Pracownik Transportu Wewnętrznego

Opole, opolskie

OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

OTTO Work Force Polska Sp. z o.o to jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferująca pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisko:

Miejsce pracy: Opole
Nr ref.: JD/PTW/110/2017

Opis stanowiska pracy:
- załadunek i rozładunek samochodów z dostawami
- transport surowców i opakowań
- prace porządkowe na wydziale
- foliowanie palet
- udział w działaniach usprawniających standardy bezpieczeństwa, jakości, ochrony środowiska

Oferujemy:
- pracę w międzynarodowej firmie
- rozwój zawodowy i podnoszenie kwalifikacji
- atrakcyjne wynagrodzenie + pakiet benefitów i premie
- praca od zaraz

Wymagania

Wymagania:
- uprawnienia na wózki widłowe (warunek konieczny)
- doświadczenie w pracy w magazynie
- uprawnienia na wciągarki, na obsługę dźwigów towarowych, prawo jazdy kat C i kat T (mile widziane)
- komunikatywność, samodyscyplina, zorganizowanie
- aktualna książeczka sanepidowska bądź gotowość do natychmiastowego jej wyrobienia

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli:

Firma OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. jest jednym z liderów w branży doradztwa... personalnego i pośrednictwa pracy na rynku międzynarodowym. Proponujemy pracę stałą oraz tymczasową, zarówno w Polsce jak i za granicą.

Firma posiada siedem oddziałów rekrutacyjnych w Polsce (Warszawa, Wrocław, Kraków, Gliwice, Gdynia, Opole, Poznań, Pruszków, Bolesławiec, Białystok, Kielce), siedzibę główną na Bielanach Wrocławskich, a także oddziały w Czechach, Słowacji, Niemczech, Holandii, Ukrainie i na Węgrzech.

OTTO Polska jest członkiem Polskiego Forum HR oraz Business Centre Club.

Firma OTTO Polska Sp. z o.o. posiada wpis do rejestru jako: agencja pośrednictwa pracy w zakresie pośrednictwa pracy na terenie Rzeczpospolitej Polskiej nr. 2590/1a, agencja pośrednictwa pracy w zakresie pośrednictwa pracy za granicą u pracodawców zagranicznych obywateli polskich nr. 2590/1b, agencja doradztwa personalnego nr. 2590/2, agencja pracy tymczasowej nr. 2590/3, agencja poradnictwa zawodowego nr. 2590.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
04/12/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Produkcja