Pracownik transportu wewnętrznego

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Miejsce pracy: Łódź

Oferta:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Praca w systemie zmianowym (2 zmiany lub 4 brygady)
  • Możliwość podjęcia długofalowej współpracy łączenie w zatrudnieniem bezpośrednim
  • Benefity w ramach programu Manpower Premium (karta MultiSport, ubezpieczenie grupowe, prywatna opieka medyczna i inne)

Wymagania:

  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych w kat. II WJO
  • Uprawnienia do obsługi suwnic będą dodatkowym atutem
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (magazyn, produkcja)

Zadania:

  • Prace związane w transportem wewnętrznym w obszarze lakierni
  • Obsługa urządzeń transportu wewnętrznego (wózki i suwnice)
  • Prace pomocnicze przy przygotowywaniu elementów do lakierowania (podwieszanie, zabezpieczenie, wstępne podmalowanie, itp.)

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV, aplikacje można składać również bezpośrednio w Agencji Manpower przy ul. Sienkiewicza 85/87 (budynek Orion, piętro I).

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy