Pracownik transportu wewnętrznego

Biznes Partner Sp. z o.o.

Konstantynów Łódzki, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Obowiązki na stanowisku:

• załadunek i rozładunek towarów,
• układanie detali na regałach powyżej 3 m,
• cykliczne wyjazdy wózkiem na halę produkcyjną w celu odebrania gotowych części,
• dbałość o właściwe wykorzystanie i stan techniczny powierzonego mienia (narzędzia, towar, materiały eksploatacyjne, itp.),
• dbanie o ład i porządek na miejscu pracy,

Oferujemy:

• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
• pracę w systemie trzyzmianowym,
• stawkę godzinową,
• możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego,
• opiekę konsultanta Agencji,
• możliwość przejęcia pracownika przez firmę,

Wymagania

Wymagania:

• uprawnienia do obsługi wózków widłowych WYSOKIEGO SKŁADU,
• mile widziane doświadczenie,
• dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań,
• obowiązkowość, pracowitość,
• gotowość do podjęcia pracy od zaraz,

CV prosimy przesyłać z dopiskiem:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”

Prezentacja firmy

Biznes Partner Sp. z o.o. obecna jest na rynku od 15 lat. <br/>BIZNES P... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji