Pracownik transportu wewnętrznego z UDT

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Miejsce pracy: Wrocław

Miejsce pracy: Mirków

Oferta:

  • System 3-zmianowy
  • Wolne weekendy
  • Zorganizowany dojazd z miejscowości: Twardogóra, Sądrożyce, Drogoszowice, Sosnówka, Boguszyce, Oleśnica, Smardzów; z Wrocławia możliwość dojazdu komunikacją miejską
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio u naszego klienta
  • Dofinansowanie karty sportowej i opieki medycznej, ubezpieczanie grupowe, dofinansowanie posiłków oraz zakładowy fundusz świadczeń socjalnych
  • Możliwość szybkiego rozpoczęcia pracy

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na magazynie
  • Uprawnienia UDT

Zadania:

  • Prace magazynowe, w tym z użyciem wózka widłowego (czołowy, wysokiego składu, milkrun)
  • Transport wewnętrzny
  • Dbałość o sprawne funkcjonowanie procesów

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials