Pracownik transportu wewnętrznego/ praca na magazynie

Zespół Odlewni Rafamet Sp. z o.o.

Kuźnia Raciborska, śląskie

Opis stanowiska pracy

Ogólny zakres obowiązków: prace związane z obsługą suwnicy i wykonywanie prac magazynowo – transportowych na wydziale Modelarni.

Wymagania:

  • Wykształcenie zasadnicze zawodowe,
  • Uprawnienia obsługi suwnic I S,
  • Uprawnienia kierowcy wózków jezdniowych,
  • Staż pracy mile widziany.
  • Sumienność, rzetelność, zaangażowanie.

Pracownikom oferujemy:

  • Zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Wysokość proponowanego wynagrodzenia brutto od 2500 zł
  • Otwarte i przyjazne środowisko pracy
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

Prezentacja firmy

Zespół Odlewni \"Rafamet\" Sp. z o. o. <br/>ul.Staszica 1<br/>47-... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/08/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na magazynie, Praca Praca na produkcji