Pracownik terenów zieleni/ Pracownik fizyczny

INTERIMAX APT Sp. z o.o.

Paryż i okolice, zagranica

Opis stanowiska pracy

  • prace murarskie (małe nawierzchnie): ścieżki, krawędzie trawników, ściany ogrodowe, betonowe alejki ogrodowe
  • sadzenie drzew, krzewów i klombów
  • formowanie roślin, cięcie żywopłotów, krzewów i roślin owocowych, pielenie
  • praca fizyczna

Oferujemy:

  • francuską umowę o pracę tymczasową
  • stawkę godzinową adekwatna do posiadanego doświadczenia
  • premie na zakończenie kontraktu
  • możliwość pracy w nadgodzinach
  • zakwaterowanie
  • zdalną opiekę konsultanta przez cały czas trwania kontraktu
  • pomoc przy organizacji wyjazdu

Wymagania

  • doświadczenie przy w/w czynnościach
  • dbanie o estetykę wykonania
  • znajomość języka francuskiego lub angielskiego
  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
  • mile widziane posiadanie prawa jazdy kat. B

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/04/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Praca fizyczna, Praca Rolnictwo