Pracownik Techniczny

Abra S.A.

Poznań, wielkopolskie

Abra S.A.
Jesteśmy dużą, stabilną firmą, działającą w branży meblowej. Budujemy ogólnopolską sieć sprzedaży, dzięki ludziom, którzy tworzą Abrę.

Poszukujemy ludzi z pasją, iskierką w oku, chęcią do zmian i przekraczania własnych granic, pełnych energii, z którymi po prostu chce się przebywać. Dla nas nie jest najważniejszy przebieg Twojego zatrudnienia, ale Ty sam – Twoja chęć do pracy i Twoje cenne doświadczenie życiowe.

Zapraszamy Cię do udziału w rekrutacji na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

Jeżeli:

  • Potrafisz uporządkować i zorganizować przestrzeń wokół siebie
  • Lubisz rozmawiać z ludźmi i chętnie im pomagasz
  • Poszukujesz swojego miejsca na dłużej
  • Masz dobrą kondycję fizyczną, a przeniesienie mebla nie stanowi dla Ciebie problemu

A jeśli do tego jeszcze:

  • Angażujesz się w swoje obowiązki
  • Samodzielnie montowałeś meble

Dołącz do nas.

Twoje zadania:

  • Montaż mebli ekspozycyjnych
  • Obsługa magazynu sklepowego
  • Rozładunek i załadunek dostaw
  • Wydawanie towaru Klientom

Oferujemy:

  • Umowę o pracę – pełny etat
  • Stabilne zatrudnienie
  • Stałe wynagrodzenie
  • Szkolenie stanowiskowe
  • Pakiet usług medycznych w prywatnej placówce (po 6 miesiącach od momentu zatrudnienia)
  • Rabaty na asortyment sklepu Abra

Chcemy Cię poznać. A Ty – Chcesz poznać nas?

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Abra S.A.