Pracownik Techniczny - Serwisant

Martec Sp. z o.o.

Sosnowiec, śląskie

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska:
• Montaż i uruchomienia instalacji systemów do pomiaru emisji gazów w spalinach na obiektach przemysłowych
• Serwis i konserwacja aparatury emisyjnej u klienta - możliwa praca na wysokości powyżej 3m. (Kontrola poprawności pracy, nastawy i kalibracja analizatorów, diagnostyka, naprawy)
• Naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne urządzeń emisyjnych. (Analizatory gazowe, chłodnice, sondy pomiarowe, czujniki temperatury, ciśnienia itp.)
• Projektowanie, montaż szaf pomiarowych

Praca głównie na terenie województwa śląskiego.

Wymagania

• wykształcenie techniczne: elektryk, automatyk lub pokrewne.
• uprawnienia SEP kat. E – mile widziane
• doświadczenie na podobnym stanowisku - mile widziane
• prawo jazdy kat. B
• praktyczna znajomość obsługi komputera
• komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego (mile widziany j. techniczny)
• samodzielność
• dyspozycyjność

Prezentacja firmy

Firma zajmująca się analityką gazową w przemyśle, instalacjami AKPiA i ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis