Opis stanowiska pracy

VITRONIC Machine Vision Polska Sp. z o. o.

Od pioniera do lidera technik przetwarzania obrazu: dzięki wysokiej technologii i zaangażowaniu zespołu, grupa VITRONIC wyznacza dziś standardy przyszłości. Mimo iż firma VITRONIC ciągle się rozwija, wciąż szanujemy i chronimy naszą partnerską kulturę organizacji.

W polskim oddziale firmy poszukujemy od zaraz osoby na stanowisko:

Pracownik techniczny / Serwisant

Siedziba firmy: Kędzierzyn-Koźle

Główne zadania:

• Montaż oraz instalacja urządzeń, okablowanie, kalibracja itp.

• Uruchamianie nowych systemów logistycznych

• Wykonywanie okresowych przeglądów i serwisów

Wymagania

• Wykształcenie średnie/ techniczne

• Znajomość zagadnień montażu elektrycznego

• Mile widziane uprawnienia do eksploatacji urządzeń i instalacji elektrycznych

• Dyspozycyjność, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, kreatywność

• Gotowość do wyjazdów służbowych

• Prawo jazdy kat B - warunek konieczny

• Język angielski na poziomie komunikatywnym - warunek konieczny

• Język niemiecki będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

• Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

• Atrakcyjne warunki zatrudnienia

• Niezbędne narzędzia do pracy (telefon, laptop, samochód, zestaw narzędzi)

• Pakiet szkoleń w Polsce i za granicą

• Pracę w młodym, ambitnym zespole

• Pracę w międzynarodowej firmie z oddziałami na 4 kontynentach

Kontakt:

Jeśli zainteresowała Cię ta oferta, prosimy przesłać swoje CV, a dodatkowo w treści wiadomości podać: stanowisko, termin od którego możesz zacząć pracę, oraz swoje oczekiwania finansowe.

Prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prezentacja firmy

VITRONIC Machine Vision Polska Sp. z o. o. <br/> <br/>Od pioniera do lid... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/11/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis