Pracownik techniczny (praca z plastikiem, spawanie RVS) z j. angielskim, prawem jazdy!

Holandia, Uden, zagranica

Euro Work

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy proponującą pracę głównie w Holandii. Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej. Posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476.

Dla naszego klienta z Holandii, firmy zajmującej się obróbką powierzchni metalowych poszukujemy osób na stanowisko:

Pracownik techniczny (praca z plastikiem, spawanie RVS) ze znaj. j. angielskiego i prawem jazdy!

Wyjazd: w przeciągu kilku tygodni

Miejsce pracy: Uden

Zakwaterowanie: Eindhoven

Obowiązki:

  • wycinanie form z plastiku lub tworzyw sztucznych,
  • korzystanie z piły mech., nożyka lub nożyc,
  • sklejanie filtrów; rurek i innych elementów instalacji z tworzyw sztucznych,
  • czasami spawanie RVS,
  • raz na jakiś czas (wieczorem lub w sobotę) praca w Ikei jako pomoc kuchenna.

Oferujemy:

  • początkowo stawka 8,53 euro brutto/h, po pół roku wzrasta do 9,47 euro brutto/h, dla osób posiadających doświadczenie w spawaniu stawka może wzrosnąć do 12-13 euro brutto/h (do ustalenia z pracodawcą)
  • zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę, opłacane przez pracownika: 74,88 euro/tyg,
  • ubezpieczenie zapewnione przez pracodawcę, opłacane przez pracownika: 18,20 euro/tyg,
  • praca na dłuższy okres czasu (pierwsze 3 umowy przedłużane co miesiąc),
  • praca na zmiany od 8:00-17:00, od poniedziałku do piątku.

Wymagania

  • min. komunikatywna znajomość j. angielskiego- wymóg konieczny- sprawdzana rozmową tel. z naszym konsultantem,
  • wykształcenie techniczne, budowlane itp.,
  • prawo jazdy,
  • możliwość pozostania w Holandii na dłuższy okres czasu,
  • doświadczenie w podstawowym spawaniu stali nierdzewnej,
  • mile widziane doświadczenie w pracy z plastikiem,
  • mile widziany certyfikat VCA.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli w CV:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami!

Prezentacja firmy

Agencja Pośrednictwa Pracy Euro Work

Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy... proponującą pracę głównie w Holandii. Poszukujemy pracowników z różnych branż i do różnych prac min. pracowników produkcyjnych , budowlanych, technicznych oraz z branży IT
Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej – posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
27/01/2014
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie