Pracownik Techniczny na fermie drobiu/Zootechnik

Bildrob III s.c. Gospodarstwo Rolno-Drobiarskie

Wola Morawicka, świętokrzyskie

Opis stanowiska pracy

Firma Bildrob sc.-Wylęgi zajmującą się wylęgiem i hodowlą drobiu, poszukuję kandydatów na stanowisko:

Obowiązki:

- nauka procesu technologicznego związanego z produkcją drobiarską w dziale odchowu

- nadzór nad funkcjonowaniem fermy drobiu

Oferujemy:

- interesującą i ciekawą pracę przy produkcji drobiu

- profesjonalne wprowadzenie na stanowisko pracy,

- pracę w gronie doświadczonych specjalistów z zakresu produkcji drobiarskiej,

- możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,

- stabilność zatrudnienia

Wymagania

- wykształcenie wyższe lub student ostatnich lat studiów (mile widziane studia rolnicze lub przyrodnicze)

- chęć nauki i rozwijania wiedzy z zakresu produkcji drobiarskiej

- znajomość obsługi komputera

- prawo jazdy kat. B.,

- łatwość w przyswajaniu wiedzy,

- dyspozycyjność

Prezentacja firmy

Firma Bildrob istnieje na polskim rynku od 1985 roku. Wylęgi pisk... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Weterynaria, Praca Rolnictwo, Praca Praca na produkcji, Praca Inne