Pracownik Techniczny ds. Sponsoringu

Szczecin, zachodniopomorskie

Kompania Piwowarska S.A.

Opis stanowiska pracy

JEŚLI JESTEŚ OSOBĄ, KTÓRA:

  • Jest zaangażowana i pełna pasji
  • Chce się rozwijać i oczekuje wyzwań
  • Świetnie współpracuje w zespole
  • Posiada minimum wykształcenie zawodowe (najlepiej techniczne)
  • Ma czynne prawo jazdy kat. B i doświadczenie w prowadzeniu pojazdów
  • Jest dyspozycyjna 40 h w tygodniu oraz w niektóre weekendy
  • Potrafi samodzielnie rozwiązywać problemy
  • Jest systematyczna i potrafi planować swoją pracę
  • Umie obsługiwać komputer oraz zna pakiet MS Office

Dołącz do nas jako Pracownik Techniczny ds. Sponsoringu w Dziale Alternatywnych Kanałów Sprzedaży

JAKIE BĘDĄ TWOJE ZADANIA

  • współpraca z siłami sprzedaży Kompanii Piwowarskiej przy obsłudze imprez
  • monitorowanie organizowanych eventów
  • instalacja sprzętu i pomoc techniczna podczas imprezy
  • budowanie doskonałych relacji z klientami wewnętrznymi i zewnętrznymi
  • dbałość o pozytywny wizerunek Kompanii Piwowarskiej
  • bieżąca kontrola i audyty stanu technicznego sprzętu wykorzystywanego podczas eventów oraz w magazynach partnerów biznesowych

CO MOŻEMY ZAOFEROWAĆ

  • ciekawą pracę i pełną wyzwań pracę w okresie maj-wrzesień 2019
  • możliwość zdobycia doświadczenia u lidera branży piwowarskiej w Polsce
  • dostęp do nowoczesnych rozwiązań i profesjonalne, dynamiczne środowisko pracy
  • otwartość na Twoje pomysły i możliwość wdrażania własnych rozwiązań
  • konkurencyjne wynagrodzenie i niezbędne narzędzia pracy

DOŁĄCZ DO NAS I STAŃ SIĘ CZĘŚCIĄ FASCYNUJĄCEGO ŚWIATA PIWA!

Kompania Piwowarska skupia trzy browary o wieloletniej historii: Tyskie Browary... Książęce (rok założenia - 1629), Browar Dojlidy w Białymstoku (1768) i Lech Browary Wielkopolski w Poznaniu (1895). To w nich warzymy najchętniej wybierane przez Polaków piwa, między innymi: Żubra, Tyskie, Lecha, Dębowe, Redd’sa oraz kolekcję specjalności Książęcego. Sprawdzone receptury, naturalne składniki, nieskazitelna czystość w naszych browarach a przede wszystkim umiejętności doświadczonych piwowarów - to wszystko sprawia, że warzone przez nas piwa są cenione w Polsce i za granicą. Ponadto od 2017 roku jesteśmy częścią japońskiej grupy Asahi.

Jako firma odpowiedzialna społecznie troszczymy się o ludzi i środowisko wokół nas. Realizując naszą strategię zrównoważonego rozwoju promujemy odpowiedzialność i umiarkowanie w spożywaniu alkoholu, szkolimy sprzedawców, oszczędzamy wodę i energię, wspieramy rozwój naszych partnerów biznesowych i angażujemy się w wolontariat. Mamy zaszczyt być sponsorem wielu lokalnych drużyn. Od lat znajdujemy się na liście najlepszych Pracodawców w Polsce.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
01/07/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Praca Obsługa klienta , Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi , Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis , Praca Praca fizyczna