Pracownik techniczno-logistyczny

Grupa GeoFusion Sp. z o.o.

32-065 Krzeszowice, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Grupa GeoFusion Sp. z o.o., będąca jedną z najbardziej wyspecjalizowanych w Europie firm w branży saperskiej, świadcząca szeroki zakres usług od wydobywania i utylizacji materiałów niebezpiecznych z dna morskiego i terenów lądowych, przez specjalistyczne badania geofizyczne na pełnym morzu, w strefach przybrzeżnych oraz wodach śródlądowych, po nieinwazyjne badania archeologiczne i szeroko rozumiane badania gruntu, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydata/kandydatki na stanowisko:

PRACOWNIK TECHNICZNO-LOGISTYCZNY

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Obsługa techniczna - logistyczna projektów szczególności:

  • Przygotowywanie środków transportu, (pontony, łodzie badawcze, quady, samochody, przyczepy, aparatury pomiarowej do prowadzenia prac
  • Utrzymywanie w stanie gotowości eksploatacyjnej systemów pomiarowych i urządzeń technicznych;
  • Transport sprzętu i jednostek na miejsce prac;
  • Wodowanie / slipowanie jednostek,
  • Montaż, podłączanie i konfiguracja sprzętu;
  • Rozwiązywanie problemów technicznych związanych ze sprawnością działania podległych urządzeń i systemów - wykonywanie niezbędnych modyfikacji, dostosowywanie sprzętu do warunków pracy;
  • Obsługa serwisowa urządzeń, diagnozowanie i usuwanie usterek, reagowanie na bieżące potrzeby;
  • Zaopatrzenie w części zamienne/zapasowe.

Wymagania

  • Wykształcenie techniczne: elektryczne, mechaniczne lub pokrewne;
  • Kat. B, mile widziane Prawo jazdy kat. C+E;
  • Zmysł techniczny, zdolności analityczne;
  • Umiejętność korzystania z instrukcji;
  • Zdolności manualne, umiejętność obsługi elektronarzędzi;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym;
  • Znajomość obsługi komputera, środowiska MS Office;
  • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych, dyspozycyjność;
  • Dobra organizacja pracy własnej, samodzielność;
  • Inicjatywa, umiejętność pracy pod presją czasu, odpowiedzialność.

Mile widziane:

  • znajomość instalacji elektrycznych, elektrotechnicznych;
  • umiejętność spawania,
  • świadectwo przeszkolenia w zakresie bezpieczeństwa (indywidualne techniki ratunkowe; ochrona przeciwpożarowa; elementarne zasady udzielania pierwszej pomocy medycznej; bezpieczeństwo własne i odpowiedzialność wspólna);

Warunki pracy

  • praca w terenie
  • praca na jednostkach pływających
  • praca w delegacji na terenie całego kraju

Oferujemy

  • Umowę o pracę po okresie próbnym lub zatrudnienie na warunkach B2B;
  • Atrakcyjne warunki płacowe, adekwatne do umiejętności, zaangażowania i efektów pracy;
  • Współpraca przy ciekawych projektach, urozmaicony zakres zadań;
  • Dostęp do najnowszych technologii (urządzenia i systemy pomiarowe);
  • Szkolenia umożliwiające zdobycie nowych uprawnień/kwalifikacji, możliwość rozwoju.

Prezentacja firmy

Grupa GeoFusion Sp. z o.o., stanowi jedną z najbardziej wyspecjalizowany... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/09/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Logistyka, Praca Praca fizyczna