InterKadra Sp. z o.o.
Kim jesteśmy? InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.
Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Pracownik tartaku

Miejsce pracy: Jasseines
Zadania:
  • obsługa pił,
  • praca przy drewnie dębowym.

Oczekujemy:

  • doświadczenia,
  • mile widziane certyfikaty,
  • dobra sprawność fizyczna.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o polską umowę o pracę,
  • stawkę 11 € brutto/h + płatne nadgodziny +25% i 50%
  • w pełni wyposażone mieszkanie,
  • samochód służbowy,
  • opiekę biura przez cały czas trwania kontraktu,
  • pomoc w dopełnieniu formalności.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.