Pracownik szkółkarski - zbiór sadzonek

PF-GRUPPEN

Jutlandia, Dania, zagranica

Opis stanowiska pracy

Rozpoczęcie pracy: luty

Okres pracy: do końca kwietnia, z możliwością przedłużenia kontraktu

Miejsce pracy: Jutlandia, Dania

Ilość wakatów: 50

Oferujemy:

  • stawka godzinowa 70 DKK (39,90 PLN) plus 12,5% dodatek wakacyjny do każdej przepracowanej godziny,
  • średnie zarobki miesięczne brutto: 14000 DKK (7 980 PLN),
  • możliwość zdobycia doświadczenia i podjęcia pracy na stałe,
  • ubezpieczenie zdrowotne,
  • wypłata wynagrodzenia co miesiąc,
  • możliwość zaliczki do 3000 koron w pierwszym miesiącu pracy,
  • pomoc w organizacji mieszkania, około 20/30 km od miejsca pracy (100 kr/doba, dobre warunki mieszkaniowe),
  • duńska umowa,
  • obsługa administracyjna oraz opieka polskiego koordynatora.

Zakres obowiązków:

  • zbiór sadzonek jodły kaukaskiej

Oczekujemy:

  • zaangażowanie w pracy,
  • dyspozycyjność w podanym terminie,
  • dbałość o wysoką jakość wykonywanej pracy,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • własny samochód (dojazd do pracy),
  • dobry stan zdrowia

Prezentacja firmy

Jesteśmy międzynarodową siecią firm wyspecjalizowaną w outsourcin... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/02/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
50
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji, Praca Praca na magazynie, Praca Inne