Opis stanowiska pracy

Szukasz pracy z możliwością szybkiego zarobku? Możliwość dłuższej współpracy! Wyjedź do Holandii na prace szklarniowe! Zainteresowany?

Firma Gipmans produkuje sadzonki na obszarze 30 hektarów szklarni w którym znajduje się kilka działów, m.in. praca przy produkcji ziół.

Oferujemy:

- legalne i stabilne zatrudnienie w Holandii

- wynagrodzenie wypłacane raz w tygodniu

- wynagrodzenie zaczyna się od 9,94 euro brutto/godzinę

- możliwość wyjazdu w grupach

- opieka polskojęzycznego koordynatora na miejscu

- pomoc w organizacji wyjazdu do Holandii

- praca w renomowanym i nowoczesnym miejscu – największa szklarnia w Holandii

Praca jest bardzo prosta, polega na:

- sadzenie roślin,

- pakowanie,

- przycinanie roślin

Wymagania

Na to stanowisko mile widziane są osoby z doświadczeniem w szklarni, podstawową znajomością języka niem lub ang, oraz z czynnym prawo jazdy. Najważniejsze jednak jest zaangażowanie i chęć podjęcia pracy za granicą!

Prezentacja firmy

Od 2004 roku pracujemy z ludźmi i dla ludzi, oferując im pracę na tereni... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/08/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
40
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji, Praca Rolnictwo