Pracownik szklarni

Timing Sp. z o.o.

Holandia, zagranica

Opis stanowiska pracy

Interesuje Cię praca w Holandii? Ogrodnictwo nie ma przed Tobą żadnych tajemnic? Nie czekaj! Poczuj się jak w zaczarowanym ogrodzie i wyjedź do Holandii z Timing pracować przy sadzonkach!

Czeka Cię..

  • praca w dynamicznym zespole
  • stawka na start 10,21€ + dodatki
  • brak stawek wiekowych!
  • zapewniamy zakwaterowanie oraz transport do pracy
  • opiekę polskiej koordynatorki
  • minimum formalności
  • możliwość pracy w parach/grupach

Oczekujemy..

  • wystarczy byś posiadał prawo jazdy kat.B (mile widziane)
  • znajomość języka angielskiego/niemieckiego będzie dodatkowym atutem
  • wystarczy byś był zmotywowany i chętny do pracy!

Numer wpisu do rejestru agencji zatrudnienia: 470

Wymagania

Do Twoich obowiązków należeć będzie..

  • przygotowywanie sadzonek do sezonu
  • szczepienie nowych roślin
  • czynności związane z sadzeniem sadzonek na szklarni
  • wkładanie patyków, które przytrzymują roślinę
  • gumkowanie i klipsowanie sadzonek
  • sztaplowanie oraz czyszczenie skrzynek
  • przygotowywanie sadzonek do wysyłki / układanie na palety

Prezentacja firmy

Od 2004 roku pracujemy z ludźmi i dla ludzi, oferując im pracę na tereni... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/11/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji