Pracownik szklarni

Winrecruit Limited

Holandia, zagranica

Opis stanowiska pracy

PRACA W SZKLARNI - PRACA W HOLANDII

Różne lokalizacje

Obowiązki

  • pakowanie i sortowanie warzyw i owoców
  • prace szklarniowe przy pomidorach, kwiatach, papryce
  • składanie szklarni
  • prace przy instalacjach elektrycznych (tylko osoby z doświadczeniem)
  • przycinanie
  • prace magazynowe

Wymagania

  • Dyspozycyjność
  • Elastyczność (podjęcie pracy na różnych stanowiskach i w różnym czasie)
  • Podstawowa znajomość języka angielskiego
  • Odpowiedzialność i sumienność
  • Prawo jazdy będzie plusem

Oferujemy

  • Atrakcyjne zarobki
  • Legalne zatrudnienie o umowę o pracę na warunkach holenderskich,
  • Możliwość nawiązania dłuższej współpracy,
  • Możliwość pracy w nadgodzinach,
  • Zakwaterowanie w ofercie
  • Opieka koordynatorów podczas pobytu
  • Ubezpieczenie

Prezentacja firmy

Winrecruit Limited to Twój broker pracy. Wyszukamy dla Ciebie naj... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/04/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na magazynie, Praca Rolnictwo, Praca Inne