For All Seasons Packing Sp. z o.o.

Pracownik szklarni

Od: For All Seasons Packing Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Holandia

F.A.S. Packing Sp. z o.o. z siedzibą przy ulicy Malewskiego 14/23 w Olsztynie poszukuje dla holenderskiego pracodawcy energicznych i zmotywowanych osób do pracy szklarniowej na terenie Westlandu w Holandii.

Główne zadania pracownika:

  • obrywanie pączków, przycinanie, obrywanie suchych liści;
  • inne proste czynności związane z pracą przy kwiatach;
  • pakowanie i przygotowywanie kwiatów do wysyłki.

Wymagania:

  • dyspozycyjność do pracy na minimum 3 miesiące;
  • brak przeciwwskazań zdrowotnych do podjęcia pracy fizycznej;
  • prawo jazdy kat. B mile widziane;
  • znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub holenderskiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • legalne zatrudnienie na warunkach holenderskich;
  • stawkę 9,51 Euro brutto/godzinę - dla osób powyżej 21 roku życia;
  • wynagrodzenie wypłacane co tydzień;
  • zagwarantowane 38 godzin pracy w tygodniu + możliwość pracy w nadgodzinach;
  • zakwaterowanie w murowanych domach;
  • bezpłatny transport z miejsca zakwaterowania do miejsca pracy;
  • możliwość skredytowania dojazdu z Polski do Holandii;
  • ubezpieczenie od kosztów leczenia;
  • opiekę polskich koordynatorów.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV bądź dostarczenie osobiście do naszego biura.