Opis stanowiska pracy

Interesuje Cie praca w Holandii? Ogrodnictwo nie ma przed Tobą żadnych tajemnic? Nie czekaj! Poczuj się jak w zaczarowanym ogrodzie i wyjedź do Holandii pracować przy sadzonkach!

#twojapracamaznaczenie

Czeka Cię..

  • praca w dynamicznym zespole
  • stawka na start 9,94€ + dodatki
  • brak stawek wiekowych!
  • okresowe podwyżki
  • zapewniamy zakwaterowanie oraz transport do pracy
  • opiekę polskiej koordynatorki
  • minimum formalności
  • możliwość pracy w parach/grupach
  • praca 6 dni w tygodniu

Do Twoich obowiązków należeć będzie..

  • przygotowywanie sadzonek do sezonu
  • czynności związane z sadzeniem sadzonek na szklarni
  • wkładanie patyków które przytrzymują roślinę
  • sztaplowanie skrzynek
  • przygotowywanie sadzonek do wysyłki / układanie na palety

Wymagania

Oczekujemy..

Na to stanowisko mile widziane są osoby z doświadczeniem w szklarni, podstawową znajomością języka niem lub ang, oraz z czynnym prawo jazdy. Najważniejsze jednak jest zaangażowanie i chęć podjęcia pracy za granicą!

Prezentacja firmy

Od 2004 roku pracujemy z ludźmi i dla ludzi, oferując im pracę na tereni... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/12/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Praca fizyczna, Praca Rolnictwo