Pracownik szklarni - praca przy sadzonkach

Timing Sp. z o.o.

Venlo, zagranica

Opis stanowiska pracy

Interesuje Cię praca w Holandii? Ogrodnictwo nie ma przed Tobą żadnych tajemnic? Nie czekaj! Poczuj się jak w zaczarowanym ogrodzie i wyjedź do Holandii pracować przy sadzonkach!

Czeka Cię..

• praca w dynamicznym zespole

• stawka na start 10,05€ + dodatki

• brak stawek wiekowych!

• zapewniamy zakwaterowanie oraz transport do pracy

• opiekę polskiej koordynatorki

• minimum formalności

• możliwość pracy w parach/grupach

Do Twoich obowiązków należeć będzie..

• przygotowywanie sadzonek do sezonu

• szczepienie nowych roślin

• czynności związane z sadzeniem sadzonek na szklarni

• wkładanie patyków, które przytrzymują roślinę

• gumkowanie i klipsowanie sadzonek

• sztaplowanie oraz czyszczenie skrzynek

• przygotowywanie sadzonek do wysyłki / układanie na palety

Oczekujemy..

• wystarczy byś posiadał prawo jazdy kat.B (warunek konieczny)

• znajomość języka angielskiego/niemieckiego będzie dodatkowym atutem

Numer wpisu do rejestru agencji zatrudnienia: 470

Wymagania

Prawo jazdy kat. B

Prezentacja firmy

Od 2004 roku pracujemy z ludźmi i dla ludzi, oferując im pracę na tereni... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/08/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
50
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Praca fizyczna, Praca Rolnictwo