Pracownik supermarketu ogólnospożywczego

Domino Polska Sp. z o.o.

Zielona Góra, lubuskie

Opis stanowiska pracy

Domino Polska Sp. z o.o. agencja doradztwa personalnego i pracy tymczasowej w chwili obecnej dla swojego klienta z Zielonej Góry prowadzi rekrutację na stanowisko:

Pracownik Działu Tradycja

Obowiązki:

  • obsługa klienta
  • obsługa działu tradycja (sery, wędliny)
  • dbałość o asortyment
  • - wykładanie towaru
  •  brak styczności z gotówką i kasą fiskalną
  • praca w systemie zmianowym (06:15-14:15, 10:00-18:00, 14:15-22:15/ grafik do ustalenia)
  • lokalizacja: Zielona Góra

Oferujemy:

  • możliwość wdrożenia we wszystkie obowiązki
  • w miarę możliwości elastyczny grafik
  • umowę z odprowadzeniem składek
  • stawkę godzinową od 15zł brutto/h

Wymagania

  • mile widziane doświadczenie, ale niekoniecznie
  • gotowość do podjęcia pracy
  • książeczka sanepidowska
  • miłe usposobienie

Prezentacja firmy

Pragniemy przedstawić Państwu firmę Domino Polska Sp. z o.o. Domi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/06/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Praca dla studenta, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie