Pracownik SSC ze znajomością języka niemieckiego

OTTO Work Force

Wrocław, dolnośląskie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Wrocław

OTTO Work Force Solutions Sp. z o.o. dla swojego klienta poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław, ul. Sucha

• Znasz język niemiecki na poziomie minimum C1,

• Sprawnie posługujesz się komputerem,

• Masz doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta,

• Jesteś osobą komunikatywną i otwartą.

TWOJE ZADANIA:

• Odbieranie połączeń przychodzących,

• Pomoc klientom niemieckojęzycznym w rozwiązywaniu problemów,

• Potwierdzanie zamówień, wprowadzanie danych, skanowanie dokumentów i inne proste prace biurowe.

OFERUJEMY CI:

• Pracę w dużej, międzynarodowej firmie

• Uczestnictwo w kilkumiesięcznym projekcie z możliwością zatrudnienia na stałe,

• Umowę o pracę bezpośrednio u naszego klienta i atrakcyjne wynagrodzenie,

• Elastyczny grafik i przyjazne środowisko pracy.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.