Pracownik sprzątający / Sprzątaczka

Hombre Service Sp. z o.o.

Gdańsk Wrzeszcz, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy pracodawcą z kilkunastoletnim doświadczeniem na trójmiejskim rynku usług sprzątania obiektów oraz ochrony mienia.

W naszych szeregach zatrudnienie znajduje ponad 100 osób, zaś od początku naszej działalności dbamy o każdego pracownika.

Obecnie poszukujemy osób do sprzątania pomieszczeń biurowych

Miejsce pracy: Gdańsk Wrzeszcz

  • Praca od poniedziałku do piątku
  • w godzinach porannych lub popołudniowych (dokładne godziny pracy i wymiar pracy do ustalenia indywidualnie)
  • Oferujemy stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę i długofalową współpracę

Wymagania

  • Chęci do pracy i zaangażowanie
  • Mile widziane osoby z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności.

Prezentacja firmy

Hombre Service Sp. z o.o. to firma z 14-letnim doświadczeniem na ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/05/2018
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna