Klimat Solec Sp. z o.o.
KLIMAT SOLEC jest dynamicznie rozwijającą się firmą oferującą kompleksowe wykonawstwo w zakresie instalacji sanitarnych (wentylacja, klimatyzacja, centralne ogrzewanie). KLIMAT SOLEC zajmuje się również produkcją pełnej gamy elementów wentylacyjnych i oddymiających, które sprzedawane są pod marką KLIMAT PRO. Firma działa na terenie całego kraju.

Pracownik spedycji

Miejsce pracy: Solec Kujawski

Obowiązki:

  • załadunek wyrobów gotowych,
  • transport wewnętrzny,
  • rozładunek surowców i materiałów do produkcji oraz montażu.

Wymagania:

  • wykształcenie min. zawodowe,
  • uprawnienia do kierowania wózkami widłowymi,
  • dyspozycyjność.

Oferujemy:

  • pełne zatrudnienie na umowę o pracę,
  • wynagrodzenia wypłacane w terminie,
  • szkolenia, możliwość awansu,
  • doskonałą atmosferę pracy oraz indywidualne podejście do pracownika.