Opis stanowiska pracy

praca OD ZARAZ w zakladzie recyclingow metalow (kontrola jakosci) - proste czynnosci do przyuczenia

miejsce pracy : Landsberg am Lech lub okolice

stawka 11€ brutto/godz

umowa niemiecka na czas nieokreslony

mieszkanie w poblizu od pracy (pokoje 2-osobowe) sponsorowane przez pracodawce

zwrot za przyjazd do Niemiec w momencie podpisania umowy

Wymagania

- samochod
- podstawy jezyka niemieckiego
- chec dluzszego pobytu

Prezentacja firmy

Seit 1997 bedeutet headway Fortschritt. Für SIE. <br/> <br/>Wir sind e... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/07/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
6
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Praca fizyczna, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis