Pracownik Sortowni - zarobki: nawet 3 tys zł na rękę - Stryków - Zgierz

Agencja Zatrudnienia KS Service

Zgierz, łódzkie

Miejsce pracy: Zgierz
Zadania na tym stanowisku to:
  • załadunek i rozładunek aut
  • segregowanie i skanowanie przesyłek.

Nie posiadamy wymagań, wystarczy chęć do pracy!

Jeśli jesteś dyspozycyjny w godzinach nocnych (19:30 - 3:30 lub 22.30-6.30) i masz możliwość dojazdu do Strykowa - zapraszamy!

Zabierz ze sobą znajomych, aby stworzyć wyjątkową atmosferę pracy!!

Ze względu na charakter pracy i zasady BHP do współpracy zapraszamy mężczyzn.

Dlaczego warto dołączyć do naszego zespołu?
  • zatrudnimy Cię w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze
  • oferujemy wysokie zarobki nawet do 3600 zł brutto (podstawa - 2600 zł /premia - 800 zł /dodatki - ponad 200 zł)
  • pracujemy od niedzieli do czwartku w godzinach 19:30-03:30 lub 22.30-6.30 (dopłata za godziny nocne)
  • możesz zapoznać się z warunkami pracy przed podjęciem zatrudnienia
  • po okresie próbnym możliwe jest nawiązanie współpracy bezpośrednio u naszego Klienta
  • zapewnimy Ci wsparcie Koordynatora i wynagrodzenie zawsze na czas
  • zdobędziesz z nami cenne doświadczenie zawodowe
  • masz możliwość podjęcia pracy wraz ze znajomymi/ rodziną - mamy kilka miejsc!

Benefity:
  • Świetna lokalizacja
  • Wysokie wynagrodzenie
  • Przyjazna Atmosfera
  • Umowa o pracę
  • Szkolenia
  • System premiowy
Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy