Pracownik Sortowni - przyjedź ze znajomymi - Stryków

Agencja Zatrudnienia KS Service

Stryków, łódzkie

Miejsce pracy: Stryków
Zadania na tym stanowisku to:
  • załadunek i rozładunek aut oraz segregowanie i skanowanie przesyłek

Gwarantujemy:
  • umowę o pracę gwarantującą dodatki do godzin nocnych
  • atrakcyjne zarobki - nawet do 3600 zł brutto (podstawa/premia/dodatki)
  • pracę od niedzieli do czwartku w systemie 1-zmianowym
  • możliwość zapoznania się z warunkami pracy przed podjęciem zatrudnienia
  • po okresie próbnym możliwość nawiązania współpracy bezpośrednio z naszym Klientem

Dołącz do nas jeśli jesteś:
  • gotowy do pracy na w godzinach nocnych (19.30-3.30)
  • zaangażowany w pracę, rzetelny, gotowy do podjęcia pracy fizycznej
  • nie masz problemu z dojazdem do Strykowa

Nie wymagamy doświadczenia - zapewniamy szkolenie stanowiskowe.

Benefity:
  • Świetna lokalizacja
  • Wysokie wynagrodzenie
  • Przyjazna Atmosfera
  • Umowa o pracę
  • System premiowy
Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy