Pracownik sortowni owoców z j. ang- także dla par

Beetsma Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Zadania:

  • sortowanie owoców
  • kontrola jakości owoców
  • przygotowywanie zamówień do wysyłki
  • dbanie o porządek na stanowisku pracy

Wymagania:

  • dyspozycyjność do podjęcia długoterminowej współpracy
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • terminowe wypłaty, system zaliczek
  • zakwaterowanie, ubezpieczenie, transport
  • opieka polskojęzycznego koordynatora

Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu telefonicznego +48 508 569 173 lub +48 536 550 085
mailowego: zaneta.cien(małpa)beetsma.pl lub e.staszak(małpa)beetsma.pl
lub osobistego odwiedzenia biura w Katowicach, ul. Gliwicka 228.

Zapraszamy!!!

Prezentacja firmy

Firma Beetsma funkcjonuje na rynku polskim od 2004 roku, natomias... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/11/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji