Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/19/2475

Obowiązki:

zgodny

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania:

  • 1.Wymagania niezbędne: posiadanie obywatelstwa polskiego, pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych, niekaralność dyplom ukończenia kolegium pracowników służb społecznych lub ukończone studia wyższe na kierunku praca socjalna lub ukończone studia wyższe o specjalności przygotowującej do zawodu pracownika socjalnego na jednym z kierunków: pedagogika, pedagogika specjalna, politologia, polityka społeczna, psychologia, socjologia lub nauki o rodzinie art. 156 oraz 116 ustawy o pomocy społecznej), posiada stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na danym stanowisku, posiada nieposzlakowaną opinię, znajomość przepisów ustawy o pomocy społecznej, mile widziane doświadczenie zawodowe 2.Wymagania dodatkowe: znajomość obsługi komputera i programów biurowych, 3.Preferowane cechy osobowościowe kandydatów: wyrozumiałość, cierpliwość, odpowiedzialność, kierowanie się zasadami etyki zawodowej, kreatywność, umiejętność pracy w zespole, komunikatywność. Umowa o pracę w zastępstwie, wynagrodzenie brutto od 3000 zł/m-c

Miejsce pracy: Rogóźno 91, 86-318 Rogóźno, powiat: grudziądzki, woj: kujawsko-pomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę w zastępstwie

Wymagane dokumenty: CV+ list motywacyjny, kwestionariusz osobowy, oświadczenie RODO, dyplom ukończenia studiów, świadectwa pracy do wglądu, oświadczenie o niekaralności, stanie zdrowia oraz posiadaniu pełnej zdolności do czynności prawnych i korzystaniu z pełnych praw publicznych. Powyższe dokumenty należy składać do 09.12.2019r. do godz. 14:00, GOPS w Rogóźnie, pok. 2

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/12/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa na zastępstwo
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Ochrona

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy