Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/19/0461

Obowiązki:

- dokonywanie analizy i oceny zjawisk, które powodują zapotrzebowanie na świadczenia pomocy służb społecznych;
- udzielanie informacji, wskazówek i pomocy;
- skuteczne posługiwanie się przepisami prawa w realizacji tych zadań;
- udzielanie pomocy zgodnie z zasadami etyki zawodowej;
- współpraca i współdziałanie z innymi specjalistami;
- inicjowanie nowych form pomocy;
- prowadzenie wywiadów środowiskowych.
Wynagrodzenie zasadnicze brutto 2800,00 zł + 250,00 zł dodatku dla pracownika socjalnego za pracę w terenie. Wymagane studia wyższe o specjalności przygotowującej do zawodu pracownika socjalnego na jednym z kierunków: pedagogika, pedagogika specjalna, politologia, polityka społeczna, psychologia, socjologia, nauki o rodzinie. Komplet dokumentów potwierdzających kwalifikacje naley składać bezpośrednio u pracodawcy. Preferowane doświadczenie zawodowe w jednostkach organizacyjnych pomocy społecznej.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • pełna zdolność do czynności prawnych
  • obsługa komputera i pakietów oprogramowania biurowego MS Office( Word, Excel)

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: praca socjalna

Miejsce pracy: Koszalińska 8a, 78-320 Połczyn-Zdrój, powiat: świdwiński, woj: zachodniopomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Wymagane dokumenty: CV wraz z kompletem dokumentów potwierdzających kwalifikacje

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Sposób kontaktu/przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Osoba do kontaktu: Beata Podpora

Telefon: 943666233

Email: mgopspolczyn@poczta.onet.pl

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/06/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Ochrona

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy