Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/19/2241

Obowiązki:

świadczenie pracy socjalnej w środowisku zgodnie z ustawą o pomocy
społecznej, w tym sporządzanie wywiadów środowiskowych- 1 stanowisko
świadczenie pracy socjalnej w tym sporządzanie wywiadów środowiskowych
w Ośrodku Interwencji Kryzysowej - 1 stanowisko Realizacja procedury
"Niebieska karta" - 1 stanowisko. Mile widziane osoby z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności. Wynagrodzenie od 2.500 zlł brutto+ premia +dodatek stażowy.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania:

  • mile widziane doświadczenie w wykonywaniu pracy socjalnej, uprawnienia do wykonywania zawodu pracownika socjalnego

Miejsce pracy: Armii Krajowej 36, 45-071 Opole, powiat: m. Opole, woj: opolskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymagane dokumenty: 1. list motywacyjny, 2. kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie - do pobrania w MOPR w Opolu lub droga mejlową, 3.dokumenty poświadczające posiadanie wymaganego wykształcenia, 4.dokumenty poświadczające posiadanie ewentualnego doświadczenia zawodowego, 5.ewentualnie dokumenty poświadczające posiadanie kwalifikacji dodatkowych, oświadczenie, że osoba ma pełną zdolność do czynności prawnych i korzysta z pełni praw publicznych, 6.oświadczenie o stanie zdrowia pozwalającym na zatrudnienie na w/w stanowisku 7. Oświadczenie o zapoznaniu się z klauzulą informacyjną, 8.oświadczenie o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami. Wszystkie oświadczenia zawarte będą w kwestionariuszu osobowym.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Sposób kontaktu/przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Godziny : 8-15

Telefon: 774005953

Email: j.raj@mopr.opole.pl

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/05/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Ochrona

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy