Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 21/06/2018.

Pracownik Socjalny

Londyn, Wielka Brytania, zagranica

Tripod Partners LTD

Opis stanowiska pracy

Mamy dla Ciebie odpowiednią pracę Wielkiej Brytanii- zapytaj teraz!

Czy myślisz nad zmianą i chcesz podjąć się nowego doświadczenia zawodowego?

Jeśli Twoja odpowiedz brzmi tak, to pokaż nam swoje zainteresowanie i skontaktuj się z nami już teraz, wysyłając nam swoje CV, a jeden z naszych wykwalifikowanych i doświadczonych konsultantów skontaktuje się z Tobą jak najszybciej!

Zostaliśmy poproszeni przez Luton Council o pomoc przy znalezieniu kandydatów wysokiego kalibru na następujące wolne stanowiska:

Pracownik Socjalny z minimalnym 2-letnim doświadczeniem — wynagrodzenie od £33,684 do £39,559 na rok zależne od doświadczenia.

Dodatki:

  • 31 dni urlopu na rok
  • Pakiet relokacyjny aż do £8,500
  • Pomoc przy rozbudowie zawodowej
  • Zapewniony pełny trening
  • Elastyczne godziny pracy
  • Dopłata do emerytury

Niezbędne wymagania:

  • Dyplom Pracownika Socjalnego
  • Minimum 2-lata doświadczenia po ukończeniu kwalifikacji zawodowej
  • Dobry poziom znajomość języka angielskiego.

Czemu miałbyś przenieść się do Luton?

Dla osoby, która interesuje progresja zawodowa, praca dla Luton Council będzie dużym krokiem w zawodzie, ponieważ ich Social Work Community jest wysoko renomowana.

Średniej wielkości miasto z populacją 240,000, 25 minut od Londynu - ma wszystkie zalety dużego miasta, z wszystkimi zaletami mieszkania w malej społeczności.

Bardzo blisko lotniska Luton.

Rozmowa kwalifikacyjna odbędzie się przez Skype!

Jeśli samemu nie jesteś zainteresowany, a masz znajomego lub członka rodziny, który także jest pracownikiem socjalnym, to prosimy o przesłanie tej oferty pracy wszystkim, którzy mogliby być zainteresowani, ponieważ przeprowadzka z przyjaciółmi zawsze jest o wiele przyjemniejsza niż przeprowadzka samemu.

Proszę, skontaktuj się z nami w Tripod Partners, abyśmy mogli przekazać Ci wszystkie potrzebne informacje.

Agencja rekrutacyjna specjalizująca się w zatrudnianiu kwalifikowanych pracowników... socjalnych do pracy w UK.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
16/06/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Przedział wynagrodzenia:
33.685,00 zł - 39.559,00 zł / rocznie (Brutto)
Premie, dodatki:
Fontow
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia , Praca Inne