Opis stanowiska pracy

Pracownik Socjalny w Wielkiej Brytanii – dołącz do pracodawcy, który rozumie międzynarodowy proces rekturacyjny

Czy poszukujesz nowych perspektyw wraz z możliwością przeprowadzenia się do Wielkiej Brytanii?

Tripod International we współpracy z miastem Northamptonshire poszukuje doświadczonych w sektorze ochrony dziecka i pracy z rodziną Pracowników Socjalnych. Northamptonshire posiada ponad 5 lat doświadczenia w rekrutowaniu i zatrudnianiu pracowników z międzynarodowym doświadczeniem.

Szczegóły oferty:

  • Pensja: £29,165 to £34,227 rocznie

Benefity:

  • Pakiet relokacyjny do £4000
  • Plan emerytalny
  • Pokrywanie kosztów podróży podczas pracy oraz pomoc w wynajęciu auta
  • Możliwości rozwoju
  • Elastyczność pracy (możliwość pracy zdalnej z biura, domu czy podczas podróży)
  • Do 34 dni wonlych rocznie (wliczając święta i dni ustawowo wolne)
  • Trening wraz z wprowadzeniem
  • Vouchery

Podstawowe wymagania:

  • Wykształcenie w kierunku Pracy Socjalnej
  • 2 lata doświadczenia w zawodzie pracownika socjalnego w zakresie ochrony dziecka i pracy z rodziną
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Dlaczego warto wybrać Northamptonshire?

  • Dobra komunikacja – 1 godzina od Londynu, Birmingham, Cambridge oraz Oxfordu
  • Oszczędność – ceny są zdecydowanie niższe niż w innych miastach z podobnym czasem dojazdu do Stolicy
  • Miejskie i sielskie życie w jednym miejscu
  • Northamptonshire oferuje wiele rozrywek, posiada bogatą historię oraz znane na całym świecie lokalizacja, jak na przykład Silverstone F1 Grand Prix Circuit

Jeżeli jesteś zainteresowany/a, skontaktuj się proszę z naszym zespołem rekrutacyjnym oraz przekaż naszą ofertę potecjalnie zainteresowanym znajomym, ponieważ oferujemy wiele ofert zatrudnienia.

Prezentacja firmy

Agencja rekrutacyjna specjalizująca się w zatrudnianiu kwalifikowanych p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/07/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
141 015PLN - 165 490PLN / Yearly (Brutto)
Premie, dodatki:
Funtow
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia, Praca Inne