Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/20/1257

Obowiązki:

1. Wspieranie rodzin przeżywających trudności w wypełnianiu funkcji opiekuńczo - wychowawczych poprzez rozpoznawanie potrzeb, współdziałanie z knsultantami prawa i psychologii w zakresie diagnozowania środowisk , a w razie potrzeby występowanie o przydzielenie asystenta rodziny. 2. Udzielanie pomocy w formie pracy socjalnej, poradnictwa specjalistycznego, pomocy w załatwianiu spraw urzędowych. Występowanie w roli opiekuna, rzecznika, negocjatora, animatora środowiska lokalnego. 3. Prowadzenie pracy z indywidualnym przypadkiem, pracy z grupą oraz ze środowiskiem. 4. Przeprowadzanie wywiadów środowiskowych oraz kontraktowanie pomocy, kompletowanie dokumetów niezbędnych w celu wydania decyzji, zgodnie z obowiązujacycmi przepisami prawa dla danego świadczenia.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat), brak

Pozostałe wymagania:

  • [Inne] : Kwalifikacje do wykonywania zawodu pracownika socjalnego określa art. 116 ust. 1 ustawy z dnia 12 marca 2004 r. o pomocy społecznej (Dz. U. z 2019 r. poz. 1507 z późn. zm.). Wykszałcenie wyższe wg. odrębnych przepisów.

Miejsce pracy: Waryńskiego 34, 86-300 Grudziądz, powiat: m. Grudziądz, woj: kujawsko-pomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę w zastępstwie

Wymagane dokumenty: Brak danych.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/10/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa na zastępstwo
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Ochrona

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy