Pracownik socjalny - Wielka Brytania

Tripod Partners LTD

Londyn, zagranica

Opis stanowiska pracy

Czy zastanawiasz się nad nową szansą i przeprowadzką do Wielkiej Brytanii?

Jeśli odpowiedź brzmi 'tak' wyślij do nas zaaplikuj juz teraz, a jeden z naszych konsultantów ds. rekrutacji międzynarodowej skontaktuje się z Tobą.

London Borough of Barking and Dagenham poszukuje zawodowych pracowników
socjalnych, którzy dążą do osiągnięcia sukcesu, oraz chcą i poprawiać jakość życia i pomagać dzieciom i młodzieży w Barking i Dagenham.

W zamian oferujemy konkurencyjny pakiet wynagrodzenia (w tym bogate dodatki mieszkaniowe), inwestycje w Twoją naukę i rozwój, a także doskonałą atmosferę i wsparcie.

 Pracownik Socjalny - wynagrodzenie od £33,282 do £38,994

Benefity:

 Premia za rozpoczęcie pracy 5000 £ (wypłacana z pierwszą pensją)
 Roczna premia za lojalność i efektywność w wysokości 2500 £
 Subsydiowane zakwaterowanie (mieszkania komunalne od 1 do 4 sypialni dostępne
są w niższej cenie wynajmu lub w od 65% do 80% wartości rynkowej)
 15000 £ bonusu za przepracowane trzy lata od daty rozpoczęcia pracy
 Plan emerytalny
 Formalny schemat progresji
 Elastyczne godziny pracy
 Do 30 dni wolnych rocznie
 Pakiet relokacyjny do 7500 £
 Ciągłe szkolenia i rozwój

Wymagania:

 Wykształcenie w zakresie Pracy Socjalnej
 Minimum 2 lata doświadczenia w Pracy Socjalnej z dziećmi
 Dobry poziom znajomości języka angielskiego

Dlaczego chcesz przenieść się do London Borough of Barking and Dagenham?

 Mieszkaj w Londynie i płać przystępny czynsz (dzięki dotowanemu programowi
zakwaterowania)
 Doskonałe połączenia komunikacyjne; tylko 15 minut pociągiem od centrum
Londynu
 Barking and Dagenham została nazwana 'Radą Roku 2018'

Prosimy o przesłanie tego e-maila do wszystkich osób wśród znajomych i rodziny, które mogą być zainteresowane pracą jako wykwalifikowany pracownik socjalny w Wielkiej Brytanii, ponieważ przeprowadzka z przyjaciółmi jest zawsze o wiele łatwiejsza niż samotnie.

Skontaktuj się z zespołem Tripod Partners, aby przeprowadzić poufną rozmowę i uzyskać wyczerpujące informacje na temat pracy.

Mamy nadzieję, że wkrótce się z nami skontaktujesz.
Bardzo dziękujemy,
Tripod Partners

Prezentacja firmy

Agencja rekrutacyjna specjalizująca się w zatrudnianiu kwalifikowanych p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/07/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
33 282PLN - 38 994PLN / Yearly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia