Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/20/1407

Obowiązki:

Do zakresu wykonywanych zadań na stanowisku pracownika socjalnego należy między innymi:
1. Przeprowadzanie wywiadów środowiskowych dla celów Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Kruszwicy i na wniosek uprawnionych instytucji,
2. Rozpoznanie i diagnoza potrzeb mieszkańców regionu,
3. Dokonywanie analizy i oceny zjawisk, które powodują zapotrzebowanie na świadczenia pomocy społecznej oraz kwalifikowanie do uzyskania tych świadczeń,
4. Udzielanie pomocy zgodnie z zasadami etyki zawodowej,
5. Świadczenie pomocy w formie pracy socjalnej.

Wymagania:

Wymagania pożądane:

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat), brak

Pozostałe wymagania:

  • Pracownikiem socjalnym może być osoba, która posiada: 1. poziom wykształcenia zgodny z przepisami ustawy z dnia 12 marca 2004 roku o pomocy społecznej, z uwzględnieniem zmian wprowadzonych ustawą z dnia 16 lutego 2007 roku o zmianie ustawy o pomocy społecznej, tj. m.in.: - dyplom ukończenia kolegium pracowników służb społecznych lub - dyplom ukończenia studiów wyższych na kierunku praca socjalna lub - dyplom ukończenia do dnia 31 grudnia 2013 roku studiów wyższych o specjalności przygotowującej do zawodu pracownika socjalnego na jednym z kierunków: pedagogika, pedagogika specjalna, politologia, polityka społeczna, psychologia, socjologia, nauki o rodzinie lub - dyplom ukończenia przed 1 stycznia 2007 roku wyższej szkoły zawodowej o specjalności praca socjalna lub - dyplom uzyskania do dnia 1 stycznia 2008 roku tytułu zawodowego w zawodzie pracownik socjalny, 2. posiada obywatelstwo polskie; 3. posiada pełną zdolność do czynności prawnych oraz korzysta z pełni praw publicznych; 4. posiada nieposzlakowaną opinię. Preferowane cechy osobowościowe: 1. Sumienność, dokładność, 2. Umiejętność kontaktów z klientem, 3. Organizacja i umiejętność samodzielnej pracy, 4. Kierowanie się zasadami etyki zawodowej, 5. Kreatywność, 6. Komunikatywność Wymagania dodatkowe: 1. Znajomość obsługi komputera i programów biurowych, 2. Znajomość zagadnień samorządu terytorialnego, 3. Znajomość przepisów KPA, ustawy o pomocy społecznej, ustawy o zatrudnieniu socjalnym

Miejsce pracy: Rybacka 22, 88-150 Kruszwica, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Wymagane dokumenty: Wymagane dokumenty: 1. List motywacyjny. 2. Kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie. 3. Kopie dokumentów potwierdzających posiadane wykształcenie, kwalifikacje zawodowe. 4. Oświadczenie kandydata o posiadaniu obywatelstwa polskiego. 5. Oświadczenie kandydata o posiadaniu pełnej zdolności do czynności prawnych oraz korzystaniu z pełni praw publicznych. 6. Oświadczenie, że kandydat nie był skazany prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe. Osoby zainteresowane w terminie do dnia 17 lipca 2020 roku mogą dostarczyć dokumenty elektronicznie na adres mops@kruszwica.um.gov.pl, do Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Kruszwicy lub przesłać na adres: Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej ul. Rybacka 20 88-150 Kruszwica w zaklejonej kopercie z dopiskiem Nabór pracownik socjalny. Wszelkich informacji udzielamy pod numerem telefonu 52 3515489 wew.106, 111. Złożenie oferty jest równoznaczne z zapoznaniem się z załączoną klauzulą informacyjną. Złożenie oferty nie powoduje żadnych zobowiązań wobec stron. Złożone dokumenty nie będę odsyłane, zostaną zniszczone po zakończonej rekrutacji. Wybrani kandydaci zostaną zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną. Kandydat wybrany do zatrudnienia będzie zobowiązany do przedstawienia oryginałów wymaganych dokumentów Szczegóły naboru: http://www.mgopskruszwica.pl/?page=3

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/07/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Ochrona

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy