Pracownik Sklepu - pełny etat

Lidl Polska Sp. z o.o.

Słubice, ul. Chopina 2, lubuskie

Lidl Polska Sp. z o.o. Lidl Polska Sp. z o.o. Lidl Polska Sp. z o.o. Lidl Polska Sp. z o.o. Lidl Polska Sp. z o.o.
Obecnie Lidl należy do najszybciej rozwijających się firm handlowych w Europie.
Posiadamy ponad 700 sklepów w Polsce i ponad 11.200 w 32 krajach.

W związku z dalszym rozwojem sieci w Polsce poszukujemy kandydatek/kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Słubice, ul. Chopina 2

Wynagrodzenie etat 87h: 2 175 - 2 400  zł brutto / mies.

Wynagrodzenie etat 130h: 3 263 - 3 600 zł brutto / mies.

ZADANIA

  • Dbałość o prawidłową ekspozycję produktów
  • Utrzymanie porządku w sklepie
  • Wykładanie towaru
  • Bieżąca obsługa klientów
  • Obsługa stanowiska kasowego
  • Możliwość specjalizacji w jednym z obszarów asortymentowych

KOMPETENCJE

  • Min. 1 rok doświadczenia zawodowego
  • Chęć długotrwałej współpracy
  • Gotowość do odbycia 5-tygodniowego szkolenia prowadzonego przez Instruktora
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym oraz w weekendy (soboty)
  • Dokładność, zaangażowanie
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Mile widziane aktualne badania sanitarno – epidemiologiczne
  • Mile widziane doświadczenie w branży handlowej oraz/lub w pracy fizycznej

Oferujemy:

Cenimy naszych Pracowników, dlatego gwarantujemy im stabilne zatrudnienie – umowę o pracę bez okresu próbnego oraz gwarantowany wzrost wynagrodzenia. Poczucie bezpieczeństwa zapewniamy szerokim pakietem świadczeń socjalnych dla Ciebie i Twojej rodziny. To między innymi prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta MultiSport czy Program Wsparcia Pracowników zapewniający bezpłatny i anonimowy dostęp do porad prawnych, finansowych i psychologicznych. Wraz z najbliższymi możesz również korzystać z bezpłatnej aplikacji do nauki języka angielskiego i niemieckiego! Ponadto otrzymasz dodatek za pranie odzieży roboczej i bony świąteczne, a Twoje dzieci paczki na święta oraz wyprawki szkolne. Oferujemy wsparcie w pełnieniu obowiązków – opiekę mentora oraz udział w szkoleniach. Zgrany zespół budujemy dzięki wydarzeniom sportowym i spotkaniom informacyjno-motywacyjnym dla wszystkich Pracowników. Lidl to także miejsce, w którym dbamy o rozwój Pracowników oraz zapewniamy możliwości awansu.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.