Pracownik sklepu internetowego

L.N.Trade

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska:
• Telefoniczna i mailowa obsługa klienta
• Bieżąca obsługa zamówień i kontakt z dostawcami
• Generowanie listów przewozowych i śledzenie ich statusów
• Zdobywanie i ciągłe udoskonalanie branżowej wiedzy
• Aktywna współpraca z działem handlowym i działem ofert
• Wystawianie faktur/rachunków
• Raportowanie wyników

Wymagania

Wymagania:
• Podstawowa znajomość oprogramowania MS Office
• Dobra organizacja pracy i samodyscyplina
• Duża aktywność i zaangażowanie
• Umiejętność pracy z dużą ilością informacji i pod presją czasu

Prezentacja firmy

Ogrodosfera to to jeden z największych sklepów internetowych zajmujących... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/10/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce