Opis stanowiska pracy

Firma Merkury powstała w 1991 roku i od początku działalności zajmuje się dystrybucją materiałów budowlanych oraz artykułów wyposażenia wnętrz. Merkury Market posiada 57 obiektów handlowych zlokalizowanych na terenie Polski, Słowacji oraz Czech.

Pracownik do obsługi sklepu internetowego
Miejsce pracy: Krosno

Obowiązki:

Wprowadzanie danych do systemu
Dodawanie i aktualizacja produktów
Aktualizowanie danych sklepu internetowego
Obsługa zamówień

Wymagania

Oczekiwania wobec kandydatów:

Wykształcenie wyższe
Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - mile widziane
Dokładność, sumienność
Gotowość do pracy w dynamicznie zmieniającym się środowisku oraz pod presją czasu
Umiejętność zarządzania czasem oraz organizacja pracy własnej

Prezentacja firmy

Firma Merkury powstała w 1991 r. i od początku swojej działalności zajmu... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/07/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa