Opis stanowiska pracy

Zadania:
• Kontrola asortymentu i wprowadzanie nowych produktów do sklepu internetowego;
• Aktualizacja stron produktów (opisy, zdjęcia);
• Prowadzenie projektów z zakresu komunikacji marketingowej;
• Przygotowywanie materiałów marketingowych;
• Wsparcie innych działań marketingowych;
• Praca stacjonarna.

Oczekiwania:
• Dobra znajomość obsługi komputera;
• Umiejętność szybkiego uczenia się;
• Komunikatywność;
• Samodzielność i dobra organizacja pracy;
• Kreatywność;
• Rzetelność, skrupulatność;
• Wysoka kultura osobista;
• Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym tłumaczenie opisów produktów

Oferujemy:
• Umowę o pracę
• Stabilne warunki zatrudnienia
• Warunki finansowe zależne od doświadczenia i efektywności pracy

Mile widziane:
• Doświadczenie w prowadzeniu sklepu internetowego

Wymagania

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Morapel Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą w Nowym Sączu przy ul. Węgierskiej 119 zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Informujemy, że Administratorem danych jest Morapel Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą w Nowym Sączu przy ul. Węgierskiej 119. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, co do danych osobowych, których podanie jest dobrowolne- prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody wyrażonej przed jej cofnięciem. Więcej informacji znajduje się na stronie internetowej firmy Morapel w polityce prywatności.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Prezentacja firmy

Rozwijająca się firma handlowa, importer i dystrybutor artykułów do prod... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/10/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca IT - Sprzedaż, Praca Reklama / Komunikacja, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Obsługa klienta, Praca Administracja biurowa