Pracownik sklepu internetowego/Magazynier

Jobs Plus HR Sp. z o.o

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Nazywamy się Jobs+ i od wielu lat działamy na rynku oferując sprawdzone oferty pracy. Dla naszego stałego klienta – sklepu zoologicznego zlokalizowanego w Krakowie, poszukujemy zmotywowanych osób do pracy na magazynie.

Oferujemy pracę na jedną zmianę (8-16) i zawsze wolne weekendy! Szukamy kogoś na stałe, z zatrudnieniem w ramach umowy o pracę.  Jeśli szukasz pewnej pracy w solidnej firmie, polecamy Ci naszego Klienta! :)

Główne zadania:

  • przygotowywanie paczek do wysyłki
  • przyjmowanie dostaw
  • realizacja zamówień

Oferujemy:

  • umowę o pracę (zawartą bezpośrednio z naszym Klientem)
  • jednozmianowy system pracy (pn.-pt. w godz. 8-16)
  • wynagrodzenie: podstawa + premia zależna od utargów
  • szybki proces rekrutacji: rozmowa z nami->spotkanie z klientem-> i możesz zaczynać! :)

Zainteresowała Cię nasza oferta? Prześlij swoje CV i daj nam się poznać!

Wymagania

  • motywacja do podjęcia pracy na dłuższy okres czasu
  • punktualność i odpowiedzialność
  • prawo jazdy kat. B
  • doświadczenie na podobnym stanowisku i uprawnienia na wózki widłowe – mile widziane

Prezentacja firmy

Nazywamy się Jobs Plus HR, wspieramy pracodawców w pozyskiwaniu najlepsz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/10/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na magazynie