Pracownik sklepu intermetowego / pakowanie paczek - umowa o pracę

Smak Natury Sp. z o.o.

02-797 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Smak Natury Sp. z o.o. dystrybutor produktów ekologicznych i tradycyjnych, w związku z ciągłym rozwojem sprzedaży sklepu internetowego, poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Pracownik sklepu internetowego / pakowanie paczek

Na Twój dzień pracy będzie się składać:
* kompletowanie zamówień,
* staranne pakowanie paczek do wysyłki (1-30 kg),
* wystawianie dokumentów na kasie fiskalnej
* zapewnienie prawidłowych i terminowych realizacji wysyłek.

U nas uzyskasz:
* stałą pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku,
* zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
* pracę w pełnym wymiarze godzin (od poniedziałku do piątku),
* bezpłatne szkolenia,
* pracę w młodym zespole,
* możliwość korzystania z karty Multisport.

Wymagania

Skontaktuj się z nami jeśli:
* jesteś Osobą dyspozycyjną,
* jesteś Osobą odpowiedzialną, skrupulatną i rzetelną,
* potrafisz się zaangażować w pracę oraz masz umiejętności pracy w zespole,

Miejsce pracy:
Warszawa, ul. Farbiarska 69 (Ursynów)

Jeżeli jesteś zainteresowany ofertą pracy:
- wyślij swoje CV
- skontaktuj się telefonicznie.

W związku z wejściem przepisów RODO, prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Smak Natury Sp. z o.o., dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia procesu rekrutacji, zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2016 r., z późn. zm.)".

Administratorem Państwa danych osobowych jest Smak Natury Sp. z o.o. zarejestrowana w Warszawie.

Prezentacja firmy

Smak Natury Sp. z o.o. dystrybutor produktów ekologicznych i tradycyjnych.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/01/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca na magazynie