Pracownik składu samochodowego

Mostva Sp. z o.o.

Mszczonów, mazowieckie

Mostva Sp. z o.o. Mostva Sp. z o.o. Mostva Sp. z o.o.
MOSTVA to przede wszystkim ludzie – od ponad 15 lat zatrudniamy stały zespół profesjonalistów. Naszym Klientom oferujemy sprawdzone europejskie rozwiązania. Wiemy jak mamy to robić. Znamy lokalny rynek i jego specyfikę, a przy tym korzystamy z ponad 50-letniego doświadczenia naszych udziałowców – niemieckiej firmy MOSOLF i francuskiej STVA.

MOSTVA to powiązania z dziesiątkami naszych przedstawicieli w Europie, ale przede wszystkim z fabrykami naszych Klientów. To kompleksowe rozwiązania nie tylko dla rynku polskiego, ale również ukraińskiego, białoruskiego czy krajów bałtyckich – partnerskie stosunki z producentami samochodów, polskimi importerami i dealerami.

Centrum Samochodowe MOSTVA Spółka z o. o.

w związku z dalszym dynamicznym rozwojem i uruchomieniem nowego Centrum Logistycznego zatrudni pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Mszczonów

Główne obowiązki:

czynności związane z obsługą i przygotowaniem fabrycznie nowych samochodów do wysyłki do dealerów, w tym między innymi:

  • przemieszczanie i parkowanie
  • montaż akcesoriów
  • przeglądy
  • odbiór jakościowy

Wymagania:

  • prawo jazdy kat. B
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • umiejętności manualne
  • dokładność, solidność, rzetelność i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań
  • mile widziane wykształcenie zawodowe (w tym o profilu samochodowym: mechanika pojazdowa, elektromechanika lub podobne), znajomość budowy samochodu

Oferujemy:

  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (pełen etat)
  • system wynagradzania miesięczny oraz premia uzależniona od umiejętności i wyników pracy
  • szeroki pakiet świadczeń socjalnych (opieka medyczna, pakiety rekreacyjno-sportowe, ubezpieczenie na życie, zakładowy fundusz świadczeń socjalnych)
  • możliwość rozwoju zawodowego (kursy i szkolenia)