Armadas B.V. i.o.

Pracownik sezonowy

Od: Armadas B.V. i.o.
Miejsce pracy: HOLANDIA / Eersel

Zatrudnimy pracowników sezonowych do zbioru szparagów oraz truskawek.

OPIS FIRMY :

Plantacja szparag mieści się w miejscowości Nuenen. Jest to zmodernizowana firma rodzinna, ktora istnieje już od 50 lat !

ZAKRES OBOWIĄZKÓW :

• zbieranie, mycie oraz czyszczenie szparag

• zbieranie truskawek ( truskawki znajdują się na wysokości ramion )

• sadzenie porów do gruntu w pozycji siedzącej

WYMAGANIA:

• doświadczenie w pracy przy zbiorze szparagów , truskawek itp. mile widziane

• motywacja i zaangażowanie do pracy

• sprawność fizyczna

OFERUJEMY:

· praca tymczasowa , min.38 godz.pracy w tygodniu,możliwość nadgodzin, stawka godzinowa € 10.05

· klient oferuje możliwość zakwaterowania w pokoju dwuosobowym blisko plantacji.

· ubezpieczenie zdrowotne rozszerzone o pakiet stomatologiczny

· opiekę polskojęzycznych koordynatorów

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych z dołączonym aktualnym zdjęciem.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy