PRACOWNIK SEZONOWY (SZKLARNIE)

Akcja Job

Francja, zagranica

Miejsce pracy: Francja

Grupa AKCJA JOB

ALBEDO HR - Agencja Doradztwa Personalnego - NR CERTYFIKATU 13443

dla swojego partnera we Francji poszukuje osoby na stanowisko:

Zakres zadań:

  • praca w szklarni przy warzywach (sadzenie, szczepienie, podwiązywanie, przesadzanie, sortowanie, pakowanie i przygotowanie do wysyłki, czyszczenie opakowań)

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie w pracy w szklarni
  • gotowość do podjęcia pracy od połowy lutego do końca maja
  • znajomość języka francuskiego będzie dodatkowym atutem
  • motywacja do pracy, dobra organizacja i wydajność
  • mile widziani kandydaci z własnym autem

Oferujemy:

  • legalną pracę dla renomowanych firm francuskich
  • zatrudnienie w oparciu o umowę na warunkach francuskich
  • pomoc przy załatwieniu niezbędnych formalności
  • zdalną opiekę koordynatora polskojęzycznego przez cały okres trwania projektu
  • możliwość spotkania rekrutacyjnego w dogodnej dla siebie agencji w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach lub Rzeszowie

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.