Pracownik sezonowy - szklarnie i hale

Timing Sp. z o.o.

Venlo, Belfeld, Eindhoven lub inne, zagranica

Opis stanowiska pracy

Zaczynamy zapisy na pracę w sezonie od marca do końca października (istnieje możliwość stałej współpracy)
Do grona naszych najważniejszych klientów należą głównie holenderscy producenci produktów rolnych. Nasi pracownicy znajdują zatrudnienie w szklarniach lub sortowniach warzyw i owoców. Rekrutacje prowadzimy przez cały rok. Szukamy osób takich jak Ty: dokładnych, energicznych z dużym zapałem do pracy.

W zależności od doświadczenia i preferencji do Twoich obowiązków należeć będzie:
- zbieranie warzyw lub owoców: pomidorów, ogórków, borówki amerykańskiej, truskawek, szparagów, papryki, kwiatów, jabłek lub gruszek,
- pielęgnacja roślin w szklarni; podwiązywanie, obcinanie liści, okręcanie pędów,
- sadzenie, pielęgnacja i szczepienie sadzonek,
- dbanie o porządek w miejscu pracy,
- dbanie o miłą atmosferę w pracy.

Wymagania

- jedynie chęci do pracy – nie wymagamy znajomości języka obcego
- prawa jazdy kat. B – jest to dla nas duży plus,
- zdobyte doświadczenie będzie dodatkowym atutem.

Zapewniamy:
- system okresowych podwyżek,
- dla osób zainteresowanych dłuższą współpracą umowy na czas nieokreślony z gwarancją godzin,
- organizację wyjazdu, darmowy transport do pracy, zakwaterowanie i ubezpieczenie oraz opiekę polskich koordynatorów
- dla osób mieszkających prywatnie zwrot kosztów dojazdów do pracy

Jeśli ta oferta nie spełnia Twoich oczekiwań, zarejestruj się a my zadzwonimy i przedstawimy Ci Inne możliwości.
Polub nasz profil na Facebooku i poznaj nas bliżej!
FB/sherpaforcepolska

Numer wpisu do rejestru agencji zatrudnienia: 470
Zgłoszenia zawierające dane osobowe prosimy wysyłać z dopiskiem: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą; z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)

Prezentacja firmy

Od 2004 roku pracujemy z ludźmi i dla ludzi, oferując im pracę na tereni... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
30
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Rolnictwo