Pracownik sezonowy przy warzywach

Mählmann Gemüsebau GmbH & Co.KG

Niemcy, Cappeln, zagranica

Opis stanowiska pracy

Mählmann Gemüsebau GmbH & Co. KG należy do największych zakładów produkcji warzyw w Niemczech. Nasze świeże produkty są poszukiwane w całej Europie. Doskonała jakość wszystkich produktów, nasza elastyczność oraz wysoki standard know-how i wyposażenia technicznego są podstawą stałego wzrostu naszego przedsiębiorstwa.

Obecnie szukamy na czas od kwietnia 2019.

Praca odbywa się w systemie akordu grupowego oraz na godziny (9,19 €/netto godz.). Zatrudnieni u nas pomocnicy przy zbiorach otrzymują zakwaterowanie w naszych własnych kwaterach. Aby rȯwnież tutaj zaoferować naszym pracownikom najwyższy komfort, wyposażyliśmy nasze hotele w odpowiedni sprzęt, który umożliwia bezpłatne korzystanie z WiFi.

Dzięki temu nasi pracownicy posiadają dostęp nie tylko do mediów społecznościowych, ale też do transmisji danych i mogą dowolnie surfować. Połączenie uzyskaliśmy dzięki najnowocześniejszym kablom światłowodowym, ktȯre gwarantują wszystkim pracownikom nieprzerwany dostęp do internetu.

Wszystkie budynki są nowe i przekonują swoim wyposażeniem. W każdym znajduje się duża kuchnia. Poza tym znajdują się również zadbane kompleksy na świeżym powietrzu. Usług sprzątania w hotelach przeprowadza nasz personel.

Ubieganie się o prace z własnej inicjatywy. Szukamy Państwa !!

Prosimy o aplikowanie za pomocą przycisku "Aplikuj".

Wymagania

Być chętnym do pracy...

Prezentacja firmy

Mählmann Gemüsebau GmbH & Co. KG

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/04/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
2 miesiace (jest możliwość na przedłużenie)
Liczba wakatów:
500
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
9,19PLN - 9,19PLN / Hourly (Brutto)
Premie, dodatki:
placa w €
Branża / kategoria:
Praca Praca na magazynie, Praca Praca na produkcji, Praca Rolnictwo