Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 22/02/2019.

Opis stanowiska pracy

Zadania:

  • diagnozowanie przyczyn oraz usuwanie zgłoszonych niesprawności pojazdów szynowych
  • wykonywanie przeglądów serwisowych.

Oczekujemy:

  • wiedzy w zakresie budowy i napraw maszyn, silników spalinowych, elektroniki, urządzeń lub sieci informatycznych,
  • wykształcenia min. średniego technicznego - elektryczne, elektroniczne, mechaniczne, mechatroniczne, informatyczne,
  • dyspozycyjności
  • prawa jazdy kat. B
  • umiejętności pracy pod presją czasu,
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy w branży motoryzacyjnej

Oferujemy:

  • pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • umowę o pracę
  • motywacyjny system wynagradzania
  • szeroki program szkoleń technicznych

Firma z ponad 150 letnią tradycją zajmująca się budową i naprawą taboru... szynowego.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
27/01/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Praca Inne , Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis , Praca Praca fizyczna , Praca Automatyka , Praca Elektronika / Telekomunikacja